افزیش درصد مشتریان

امروز دنیای کسب‌ وکار، دنیای خلق و رشد شرکت­های نوپای قدرتمند است. در نتیجه بسیاری از صاحبان کسب‌ وکارها به دنبال مشتریان جدید هستند اما جذب مشتریان جدید کاری دشوار است و نیاز به پیگیری ­های مستمر برای ترغیب و ایجاد نیاز در افراد میباشد. همچنین به کارگیری نیروهای زبده در این راستا نیازمند آموزش و صرف هزینه­ است که کالسنترتلما  برای کمک به کاهش هزینه­ ها در سازمان­ها، با به کارگیری افرادی که تکنیک­ های فروش و روانشناسی را آموخته­ اند، ارائه دهنده اینگونه خدمات جهت افزایش میزان مشتریان می­باشد.


دارای مدارک معتبر

تضمین کیفیت مجموعه­ ای از فعالیت­های سیستماتیک و برنامه ­ریزی شده است که کیفیت و مطابقت محصولات و خدمات با استانداردهای از پیش تعیین شده را تضمین می­کند. و شرکت­هایی که دارای این گواهی هستند، یعنی تمامی شرایط و استانداردها را در بر دارند. کالسنترتلما  دارای گواهی­ های:

 همچنین ارائه دهنده خدمات در زمینه مشاوره و اخذ گواهی ایزوهای ۹۰۰۱، ۱۰۰۰۲، ۱۰۰۰۴، ۱۰۰۱۵ و گواهی EFQM،۵S، strategic management  می­باشد.


امنیت اطلاعات

امروزه امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی افراد یکی از مهمترین بخش­ های هر سازمان می­باشد، لذا هنگام برون­سپاری و در اختیار گذاشتن این اطلاعات به دیگر شرکت ها نکته مهم جلوگیری از فاش شدن اطلاعات است. کالسنتر تلما متعهد به حفظ اطلاعات  مشتریان و شرکت­ها می­باشد و باتوجه به سابقه درخشان و طی چندین سال خدمت صادقانه توانسته است اعتماد صاحبان کسب­ وکارهای مختلف را به دست آورد.